
Точка доступу Wi-Fi Mikrotik RBSXTsq2nD (e515808)
1 754 ₴
1 691 ₴
- Готово до відправки
- Код: 515808
Точка доступу Wi-Fi Mikrotik RBSXTsq2nD вдає із себе компактну точку доступу / бездротовий міст з вбудованою потужною антеною на 16 dBi. Пристроєм виконуються функції в частотному діапазоні 2,4 ГГц, їм підтримується стандарт 802.11b / g / n і задіяна технологія MIMO 2x2.
Основним завданням є створення технології бездротового з'єднання на відстані до 10-15 кілометрів або виконання ролі CPE. SXTsq Lite2 - це невелика за розміром і легка за вагою зовнішня точка доступу. Оснащена вбудованою антеною. Призначення цієї точки доступу складається в проведенні лінків на кшталт «точка-точка» або ж для використання в ролі СРЕ для мереж по типу «точка-многоточка».
RB-SXTsq-2nD спроектована так, щоб ефективно протистояти будь-яких примх погоди в Україні. До того ж цю точку доступу легко встановити. Нова модель являє модифікацію відомої SXT Lite2. У діаметрі новий пристрій займає лише 34 мм. Використовується технологія MIMO 2х2, діапазон використовуваних частот тільки 2.4 ГГц, пропускна здатність в максимумі видає 300 Мбіт / с. Підтримка харчування POE (10-30 В) на порту 10 / 100Mbps. У комплектацію включений інжектор POE і блок живлення 24В.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Бездротовий |
| Загальні | |
| Вага | 295 г |
| Висота | 129 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ширина | 129 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека інформації | AES , TKIP, WEP , WPA2 , WPA |
| Глибина | 34 мм |
| Додаткові можливості | технологія MIMO |
| Інтерфейси | LAN 10/100 Мбіт/с |
| Кількість LAN портів | 1 |
| Кількість антен | 2 |
| Максимальна швидкість | до 300 Мбіт/с км/год |
| Моніторинг і керування | Winbox| WEB-інтерфейс |
| Набір | 1 точка доступу |
| Живлення | PoE/адаптер |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Робочий діапазон температури повітря | -40°C ~ +70°C |
| Режими роботи | Wi-Fi міст, Wi-Fi цятка |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11 n |
| Стандарти мереж | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Тип антени | вбудована/незнімна |
- Ціна: 1 691 ₴







