
Точка доступу Wi-Fi Mikrotik RBwAPR-2nD (d515786)
4 549 ₴
3 922 ₴
- Готово до відправки
- Код: 515786
Точка доступу Wi-Fi Mikrotik RBwAPR-2nD
WAPR-2nD працює на частоті 2.4 Ггц, у відповідність з 802.11 b / g / n і має один Fast Ethernet-порт. Пристрій підтримує технологію MIMO 2х2 і оснащений двома вбудованими антенами з коефіцієнтом посилення 2 дБи кожна. Точка доступу також має LTE посилення антени в 2 - 4,5 дБі (в залежності від роз'єму u.FL).
Пристрій водонепроникний і має хороший захист від поганих погодних умов, тому може бути встановлений поза вашим будинком, наприклад в автомобілі, на ганку або в будь-якому іншому місці, де вам потрібен бездротовий доступ до мережі. Комплект поставки включає також настільну підставку, яка дозволяє легко розміщувати точку всередині будівлі. До того ж завдяки своїм невеликим розмірам пристрій не кидається в очі, і ви можете легко включити його в декор квартири.
Завдяки наявності автомобільного роз'єму новий WAP ідеально підходить для використання в транспортних засобах - автобусах, поїздах, де є необхідність в забезпеченні пасажирів бездротовим зв'язком. Карта LTE під'єднується до 2-х внутрішніх антен з роз'ємами u.FL. Точка доступу wAP R миє отримувати харчування декількома способами. Серед них 9-30 V PoE-in через Ethernet порт, за допомогою роз'єму постійного струму і за рахунок автомобільного роз'єму.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Тип антени | Внутрішня |
| Загальні | |
| Висота | 185 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека інформації | AES , TKIP, WEP , WPA2 , WPA |
| Глибина | 30 мм |
| Додаткові можливості | технологія MIMO |
| Додаткові інтерфейси | Mini SIM|MiniPCI-e |
| Інтерфейси | WAN 10/100 Мбіт/с |
| Кількість LAN портів | 1 |
| Кількість антен | 1 |
| Моніторинг і керування | WEB-інтерфейс |
| Набір | 1 точка доступу |
| Живлення | PoE/адаптер |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Робочий діапазон температури повітря | -40°C ~ +70°C |
| Режими роботи | Wi-Fi цятка |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11 g , IEEE 802.11 n, IEEE 802.11 b |
| Стандарти мереж | Wi-Fi 4 (802.11n) |
- Ціна: 3 922 ₴







