
Точка доступу Wi-Fi HP AP-505 (R2H28A) (R2H28A) (k515625)
35 896 ₴
- Готово до відправки
- Код: 515625
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
HPE Aruba AP-505 (R2H28A) - точка доступу з максимальною швидкість передачі даних 1,77 Гбіт / с (стандарт Wi-Fi 6) необхідної для таких об'єктів (робочих місць) як навчальні заклади, офіси середнього розміру і місця для роздрібної торгівлі. Вона забезпечує високопродуктивне підключення до організаціям у яких високі вимоги до мобільності, застосовується велика кількість IoT. Застосовувані технології оптимізації Wi-Fi і оптимізації ефірного часу клієнта підвищують ефективність Wi-Fi і покращують взаємодії з користувачами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 500 г |
| Висота | 37 мм |
| Гарантійний термін | 60 |
| Глибина | 161 мм |
| Додаткові інтерфейси | USB |
| Інтерфейси | 10/100/1000BASE-T |
| Кількість LAN портів | 1 |
| Кількість антен | 2 |
| Моніторинг і керування | WEB-інтерфейс |
| Набір | 1 точка доступу |
| Живлення | PoE |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Робочий діапазон температури повітря | 0°C ~ 50°C |
| Режими роботи | Wi-Fi цятка |
| Стан | Нове |
| Стандарти мереж | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Тип антени | вбудована/незнімна |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 896 ₴

