
Точка доступу Wi-Fi Tenda O1 (g515615)
1 099 ₴
- Готово до відправки
- Код: 515615
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Клієнтський пристрій діапазону 2,4 ГГц, двухпунктовие зв'язку дальністю 500 м для експлуатації поза приміщеннями Tenda О1 - розроблено для додатків провайдерів інтернету бездротового зв'язку і мережевих рішень бездротового зв'язку великої дальності для відеоспостереження і передачі даних; оснащено спрямованої антеною з коефіцієнтом посилення 8 дБи для забезпечення упіймання і утримування стабільного сигналу бездротової мережі. Підтримуючи технологію автоматичного створення мостових з'єднань, два клієнтських пристрої можуть зв'язатися один з одним, роблячи розгортання більш простим.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenda |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Бездротовий |
| Загальні | |
| Висота | 190 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека інформації | WEP , WPA , WPA2 , WPA2-PSK, WPA-PSK |
| Глибина | 68 мм |
| Інтерфейси | LAN 10/100 Мбіт/с |
| Кількість LAN портів | 1 |
| Кількість антен | 1 |
| Максимальна швидкість | до 300 Мбіт/с км/год |
| Моніторинг і керування | WEB-інтерфейс |
| Набір | 1 точка доступу |
| Живлення | Пасивне PoE |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Робочий діапазон температури повітря | -30°C ~ +55°C |
| Режими роботи | Wi-Fi цятка |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11 b , IEEE 802.11 g , IEEE 802.11 n , IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с) , IEEE 802.3x, IEEE 802.11 a |
| Стандарти мереж | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Тип антени | вбудована/незнімна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴




