
Точка доступу Wi-Fi Ruijie Networks RG-RAP2200(F) (v515501)
4 599 ₴
- Готово до відправки
- Код: 515501
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості
- Продуктивність подвійного радіо, до 1,267 Гбіт/с.
- Отримайте кращу продуктивність із технологією MU-MIMO 802.11ac wave 2.
- Підтримка оптимізації всієї бездротової мережі одним клацанням миші.
- Легко налаштуйте мережу Wi-Fi за допомогою Ruijie Cloud APP за 3 хвилини.
- З Ruijie Cloud легко підтримувати свої мережі віддалено.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Бездротовий |
| Загальні | |
| Вага | 450 г |
| Висота | 194 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Ширина | 194 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 35 мм |
| Додаткові можливості | 2x2 MIMO |
| Інтерфейси | LAN 10/100 Мбіт/с |
| Кількість LAN портів | 2 |
| Набір | 1 точка доступу |
| Живлення | PoE/адаптер |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Робочий діапазон температури повітря | 0°C~40°C |
| Режими роботи | Wi-Fi цятка |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11 a , IEEE 802.11 ac , IEEE 802.11 b , IEEE 802.11 g , IEEE 802.11 n, IEEE 802.3at PoE (Power over Ethernet) , IEEE 802.3af PoE (Power over Ethernet) |
| Стандарти мереж | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Тип антени | вбудована/незнімна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 599 ₴




