
Точка доступу Wi-Fi Mikrotik LHG LTE18 (LHGGM&EG18-EA) (m515440)
12 889 ₴
- Готово до відправки
- Код: 515440
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
MikroTik LHG LTE18 kit (модель LHGGM&EG18-EA) використовують для прийому мобільного інтернету з високою швидкістю до 1 Гбіт/с на відстані до 12 км від вежі мобільного оператора. Пристрій оснащений гігабітним Ethernet портом та антеною з посиленням 17 dBi. Підтримуються оператори Київстар, Vodafone, Lifecell, 3Mob. Точка доступу MikroTik LHG LTE18 kit (LHGGM&EG18-EA): великі відстані, ще більша швидкість з потужністю надшвидкого LTE модему категорії 18. Швидкість до 1.2 Gbps! Інтернет-рішення останньої милі для найвіддаленіших районів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Загальні | |
| Висота | 391 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ширина | 391 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2220 г |
| Глибина | 227 мм |
| Додаткові можливості | 2x2 MU-MIMO DL, IP54, LTE |
| Додаткові інтерфейси | Micro SIM|M.2 |
| Інтерфейси | 10/100/1000BASE-T |
| Кількість LAN портів | 1 |
| Кількість антен | 1 |
| Моніторинг і керування | RouterOS v7 |
| Набір | 1 точка доступу |
| Живлення | PoE/адаптер |
| Робочий діапазон температури повітря | От -40 °C до +70 °C |
| Режими роботи | Wi-Fi цятка |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3at PoE (Power over Ethernet), IEEE 802.3af PoE (Power over Ethernet) |
| Тип антени | зовнішня/незнімна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 889 ₴






