-12%

Точка доступу Wi-Fi Mikrotik wAP LTE kit (2024) (wAPR-2nD&EC200A-EU) (t515431)
4 560 ₴
4 028 ₴
- Готово до відправки
- Код: 515431
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Висота | 185 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 30 мм |
| Додаткові можливості | LTE |
| Інтерфейси | LAN 10/100 Мбіт/с |
| Кількість LAN портів | 1 |
| Кількість антен | 4 |
| Максимальна швидкість | до 300 Мбіт/с км/год |
| Набір | 1 точка доступу |
| Живлення | PoE/адаптер |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Робочий діапазон температури повітря | От -40 °C до 70 °C |
| Режими роботи | Wi-Fi цятка |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11 n |
| Стандарти мереж | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Тип антени | вбудована/незнімна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 028 ₴

