
Клейовий пістолет Bosch PKP 3,6 LI (0.603.264.620) (p97988)
3 432 ₴
- Готово до відправки
- Код: 97988
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний клейовий пістолет Bosch PKP 3,6 Li 0.603.264.620 призначений для швидкого склеювання паперових, керамічних, металевих, дерев'яних і інших виробів в побутових умовах. Модель живиться від літій-іонного акумулятора, нагрівається всього за 15 секунд і працює до півгодини в автономному режимі. Зарядити акумулятор легко завдяки зарядному пристрою Micro USB.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Румунія |
| Вага | 0.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр стрижня | 7 мм |
| Максимальна робоча температура | 170 град. |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час розігрівання | 15 секунд |
| Довжина: | 220 мм |
| Довжина клейового стрижня | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 432 ₴




