
Міксер Kenwood HMP40.000 RD (k725455)
2 271 ₴
- Готово до відправки
- Код: 725455
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міксер QuickMix Go включає вбудоване сховище для віночків і насадок для замісу тіста, відсік для намотування шнура і навіть мірну ложку. Все це кріпиться разом за допомогою акуратного затиску на футлярі для перенесення — інноваційне рішення для зберігання.
Тихий та потужний двигун 350 Вт для чудових результатів у компактному корпусі, все що ви очікуєте від ручного міксера Kenwood.
Розташована попереду кнопка вилучення віночків, запобігає випадковому натисканню та витягу.
Прості у використанні налаштування швидкості допоможуть вам контролювати роботу за допомогою 5 простих налаштувань швидкості та плавного запуску.
Міксер QuickMix Go складається більш ніж на 30% із переробленого пластику, зберігаючи при цьому відому довговічну якість Kenwood, одночасно роблячи крок до більш екологічного майбутнього.
Тихий та потужний двигун 350 Вт для чудових результатів у компактному корпусі, все що ви очікуєте від ручного міксера Kenwood.
Розташована попереду кнопка вилучення віночків, запобігає випадковому натисканню та витягу.
Прості у використанні налаштування швидкості допоможуть вам контролювати роботу за допомогою 5 простих налаштувань швидкості та плавного запуску.
Міксер QuickMix Go складається більш ніж на 30% із переробленого пластику, зберігаючи при цьому відому довговічну якість Kenwood, одночасно роблячи крок до більш екологічного майбутнього.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kenwood |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип міксера | Ручний |
| Колір корпусу | Червоний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.03 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити пристрою | 20.8 х 8.9 х 18.5 см |
| Насадки | гаки для замісу тіста, віночки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 271 ₴





