
Проектор Acer H6815P (MR.JWK11.001) (l357304)
44 040 ₴
- Готово до відправки
- Код: 357304
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 26 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.1 кг |
| Висота | 113.7 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Ширина | 313 мм |
| Лампа | |
| Потужність лампи | 240 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Kensington Lock | Да |
| Вбудований динамік | Да |
| Кількість кольорів, що зображаються | 1.07 млрд |
| Контрастність | 10 000:1 |
| Корекція трапецеїдальних спотворень | H=±30°, V=±30° |
| Матриця | 4K |
| Загальна потужність звуку | 10 Вт |
| Підтримувані роздільні здатності | до 4K (3840 x 2160) |
| Підтримка форматів | 16:9, 4:3 |
| Порти та роз'єми | 1 x 3.5 мм (audio in) , 1 x RS232 , 1 x USB , 1 x VGA , 2 x HDMI, 1 x 3.5 мм |
| Пульт керування | Да |
| Роздільна здатність матриці | 3840 x 2160 |
| Термін експлуатації | 12 000 годин |
| Технологія | DLP |
| Тип | Офісний, для презентацій |
| Типи проєкції | фронтальна |
| Колір | white |
| Яскравість | 4000 (ANSI lm) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 040 ₴




