
Драбина ITOSS стрем'янка алюмінієва - 913 (3сх) (15084) (r356777)
2 425 ₴
- Готово до відправки
- Код: 356777
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Одностороння підлогова алюмінієва переносна драбина (стрем'янка) для професійного використання, зі стабільною алюмінієвою платформою.
Алюмінієві, профільовані щаблі, з'єднані з боковинами методом фланжування, гарантують безпечне входження і зручність у використанні.
Двокомпонентні наконечники на ніжках гарантують безпеку.
Нові шарнірні механізми забезпечують безшумну роботу й стабільність.
Кількість щаблів 3
Висота до платформи: 60 см
Довжина переносної драбини (стрем'янки): 130 см
Робоча висота: 270 см
Ширина основи: 42 см
Вага: 3,4 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Itoss |
| Країна виробник | Словаччина |
| Вага | 3.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість секцій | 2 |
| Кількість ступенів | 3 шт. |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Максимальна робоча висота | 2.7 м |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | драбина |
| Висота майданчика | 55 см |
| Довжина в складеному вигляді | 130 см |
| Конструкція | одностороння |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 425 ₴


