-8%
Комп'ютерний стіл Sihoo D05 Walnut/Black (D05-104/D05-107) (p748076)
21 999 ₴
20 176 ₴
- Готово до відправки
- Код: 748076
Комп'ютерний стіл Sihoo D05 Walnut/Black (D05-104/D05-107) (p748076)Готово до відправки
21 999 ₴20 176 ₴
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SIHOO |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Особливості | Для роботи стоячи |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 37 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 74 см |
| Глибина | 70 см |
| Матеріал | МДФ |
| Тип | Класичний, геймерський |
| Ширина | 140 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 176 ₴
