-5%

Радіокерована іграшка KS Drive Extreme Racing (2,4 ГГц, сріблястий) (SL-8212ARHS) (r717492)
997 ₴
944 ₴
- Готово до відправки
- Код: 717492
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KS DRIVE |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Вага | 216 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 20 см |
| Ширина | 9,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 944 ₴


