
Сапа Cellfast розпушувач IDEAL, 165см, 0.7кг (40-240) (e633570)
838 ₴
- Готово до відправки
- Код: 633570
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Культиватор IDEAL PRO 40-240 для аерації і розпушування землі, допомагає усунути неглибоко вкорінені бур'яни і підготувати грядки до посіву насіння. Загартовані і міцні зуби з нержавіючої сталі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cellfast |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
| Довжина: | 1650 мм |
| Додатково | отвір для підвішування |
| Кількість | один предмет |
| Матеріал робочої частини | Неіржавка сталь |
| Матеріал ручки | Алюміній |
| Колодка в комплекті | Да |
| Стан | Нове |
| Ширина робочої частини | 115 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 838 ₴




