
Відро-туалет Горизонт Бежеве 18 л (гор-05018/беж) (h596128)
387 ₴
- Готово до відправки
- Код: 596128
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Матеріал - пластик.
- Розмір: 37 х 36 см.
- Висота: 35 см.
- Витримує до 130 кг.
- Відро з кришкою, з пластиковою ручкою.
- Легко миється.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Горизонт |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 18 л |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 35 см |
| Гарантійний термін | 0 |
| Глибина | 36 см |
| Особливості | міцна ручка, З кришкою |
| Стан | Нове |
| Ширина | 37 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 387 ₴
