
Стяжка Ritar 200мм/4.0мм, белая, 100 шт (CTR-W4200) (c585466)
103 ₴
- Готово до відправки
- Код: 585466
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 200 мм |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Стан | Новий |
| Ширина | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 0 |
| Матеріал | нейлон 6.6 |
| Розміри | 4 × 200 мм |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 103 ₴
