
Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-UPSRACK-10 1000VA (EG-UPSRACK-10) (x322689)
11 382 ₴
- Готово до відправки
- Код: 322689
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості:
- Автоматичне регулювання вихідної напруги (АРН)
- Металевий корпус Rack 3.4U
- USB-інтерфейс керування
- РК-дисплей
- Захист від короткого замикання
- Сумісність з електрогенераторами будь-яких брендів
- Захист від перенапруг, стрибків напруги та грози
- Звукові та візуальні попереджувальні сигнали
- Захист від перезаряду та перерозряду
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоін. робота під час max навантаження | 10 хв |
| Акумуляторна батарейка | вбудована |
| Час переходу на батарею, мс | 6-10 мс |
| Вбудована батарея | 12V / 7AH x 2 |
| Вхідна напруга | 220 В ± 25 % |
| Додатковий фільтр | RJ-45 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Інтерфейс під'єднання | SmartSlot, USB |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт. | 1 |
| Кількість IEC розеток, шт. | 3 |
| Кількість АКБ | 2 |
| Кількість розеток | 1 x Schuko, 3 x IEC 320 C13 |
| Маса, кг | 14.6 кг |
| Потужність, ВА | 1000 В*А |
| Потужність, Вт | 800 Вт |
| Призначення | Для котлів, Для ноутбуків, для робочих станцій, для серверних стійок, Для телевізорів, для домашніх ПК |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 440 x 338 x 88 мм |
| Тип вироби | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виготовлення | класичний, монтований у стійку |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 382 ₴
