
Степлер будівельний Bosch скобозабиватель PTK 14 EDT (0.603.265.520) (v92264)
6 060 ₴
- Готово до відправки
- Код: 92264
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.1 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина скоби | 11.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ударний |
| Висота цвяхів | 14 мм |
| Висота скоби | 6 - 14 мм |
| Кріпильний засіб | Гвозди, Скоби |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | регулювання сили забивання, ручка з м'якою накладкою, система push + release, покажчик запасу скоб |
| Живлення | от сети |
| Принцип дії | Електричний |
| Тип скоб | 53 |
| Число ударів | 30 уд./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 060 ₴



