-5%

Електрогриль SOGO SS-7137 (t40618)
2 880 ₴
2 739 ₴
- Готово до відправки
- Код: 40618
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрогриль Sogo SAN-SS-7137
Особливості:
Електрогриль SOGO SAN-SS-7137, корпус якого виготовлений із сталі та термостійкого пластику, оснащений механічним керуванням режимами роботи термостату. Прилад вмикається поворотом дискового терморегулятора. Потужний пристрій оперативно та рівномірно нагріває верхню та нижню смажені сталеві пластини, впритул до яких встановлені ТЕНи. Таке конструкційне рішення забезпечує енергоефективне споживання електрики та швидке приготування їжі. За допомогою моделі можна запікати рибу, овочі, м'ясо з скоринкою, що зберігає соковитість інгредієнтів, готувати закриті бутерброди. Безпеку експлуатації підтримує термоізольована ручка. Прилад обладнаний індикаторами включення та готовності, також є механічний таймер на 30 хвилин.
- Кам'яне покриття
- Не містить PFOA
- Верхня кришка із нержавіючої сталі відкривається на 180°
- Висока потужність для швидкого нагріву та швидкого приготування тостів
- Високоякісні пластини гриля з антипригарним покриттям
- Регульована висота підсмажування на ваш смак
- Легко чиститься
- Два світлові індикатори для простоти управління
- Металева ручка із прохолодним покриттям
- Сендвіч-пластини підвищеної товщини для оптимального розподілу тепла
- Захисне теплове відключення та термозапобіжник
- Регулятор температури та таймер на 30 хвилин
- Піддон для збору надлишків олії
- Система зберігання шнура
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SOGO |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип нагріваючої поверхні | Ребриста плита |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 2.6 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Лоток для жиру | Так |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина робочої поверхні | 290 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина решітки-гриль | 24 см |
| Комплектація | лоток для збирання жиру |
| Особливості | індикатор роботи, відкривання на 180°, Піддон для збору жиру, Регульований термостат, нековзні ніжки |
| Розміри | 37.6 х 38.5 х 16.6 см |
| Температурні режими | плавне регулювання |
| Тип керування | механічний |
| Колір | чорний + неіржавка сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 739 ₴
