
Кулер до корпусу Arctic P8 Silent (ACFAN00152A) (b22573)
197 ₴
- Готово до відправки
- Код: 22573
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Досконалість у тиші
Вентилятор серії Arctic залишається безшумним навіть під час роботи на повній швидкості. Спеціальний дизайн вентилятора не тільки підвищує вироблений повітряний потік, але також неабияк знижує рівень виробленого шуму.
Багатоцільовий вентилятор
Вентилятор серії Arctic має стандартний розмір рамки, що дає змогу встановлювати його на вдування або на видування у будь-якому корпусі. Стандартний роз'єм можна підʼєднати безпосередньо до материнської плати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр вентилятора | 80 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1600 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 19 дБ |
| Напруга живлення | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 3-pin |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 82 |
| Повітряний потік | 15.6 CFM |
| Тиск | 0.62 мм H2O |
| Підсвітка | Немає |
| Розмір | 80 х 80 х 25 мм |
| Сила тока | 0.06 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 197 ₴




