
Док-станція для накопичувачів Maiwo K3082A (g550454)
1 349 ₴
- Готово до відправки
- Код: 550454
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maiwo |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 413 г |
| Зовнішній інтерфейс | USB 3.0 |
| Внутрішній інтерфейс | SATA |
| Габарити | 152 х 109 х 62 мм |
| Додатково | від блока живлення 12V/3. |
| Призначення | для SSD, для HDD |
| Форм-фактор | 3.5", 2.5" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 349 ₴



