
Свічка розжарювання Denso DG-131 (i145046)
253 ₴
- Готово до відправки
- Код: 145046
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DG-131 |
| Виробник | Denso |
| Країна виробник | Бангладеш |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 0 |
| Довжина: | 106.5 мм |
| Напруга | 1.7 В |
| Розмір гайкового ключа | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 253 ₴
