
Свічка запалювання Bosch 0 242 230 530 (b144671)
381 ₴
- Готово до відправки
- Код: 144671
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 0 242 230 530 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип палива | бензин |
| Довжина різі | 25 мм |
| Кальальне число | 8 |
| Кількість бічних електродів | одноелектродна |
| Матеріал електрода | Іридій |
| Особеннсоти | з конусним сідлом |
| Розмір гайкового ключа | 16 мм |
| Розмір різі | M14 x 1 |
| Відстань між електродами | 1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 381 ₴






