
Свічка запалювання Bosch 0 242 236 653 (m144605)
125 ₴
- Готово до відправки
- Код: 144605
Автомобільні свічки запалювання від компанії Bosch користуються високим попитом у автовласників, як на території України, так і в європейському союзі. Вся готова продукція перевіряється на відповідність жорстким стандартам якості і має всі необхідні сертифікати.
Сердечник свічок запалювання Bosch укладений в зносостійку оболонку, що дозволяє їх експлуатацію в екстремальних і високонавантажених режимах. При їх використанні істотно знижується ризик пропусків займання горючої суміші в камері згоряння, що підвищує стабільність роботи двигуна внутрішнього згоряння і оптимізує витрати паливної суміші. Завдяки сучасним сплавам, які використовуються для виготовлення сердечника, дані свічки стійкі до процесів корозії і ерозії. Установка декількох електродів маси, збільшує робочий ресурс свічки запалювання. Висока якість кілець ущільнювачів, забезпечує легке викручування свічок навіть після тривалого використання в складних умовах роботи.
Свічки запалювання Bosch поставляються на конвеєри, для первинної комплектації, відомих машинобудівних гігантів. Що ще раз підкреслює високу якість і стабільний попит.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал електрода | Платина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип палива | бензин |
| Гарантійний термін | 0 |
| Довжина різі | 26.5 мм |
| Кальальне число | 7 |
| Кількість бічних електродів | одноелектродна |
| Особеннсоти | защита от помех , виготовлення роз'єму SAE, платиновий електрод , з плоским сідлом |
| Розмір гайкового ключа | 16 мм |
| Розмір різі | M14 x 1.25 |
| Відстань між електродами | 1 мм |
- Ціна: 125 ₴

