Свічка запалювання Brisk N17C.1K (v144471)
114 ₴
- Готово до відправки
- Код: 144471
Свічка запалювання Brisk N17C.1K (v144471)Готово до відправки
114 ₴
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRISK |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип палива | бензин |
| Гарантійний термін | 0 |
| Довжина різі | 12,7 мм |
| Особеннсоти | нікелево-мідний електрод |
| Розмір гайкового ключа | 21 мм |
| Розмір різі | M14 x 1.25 |
| Відстань між електродами | 0.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 114 ₴
