
Свічка запалювання Champion OE093/T10 (m144389)
187 ₴
- Готово до відправки
- Код: 144389
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | OE093/T10 |
| Виробник | Champion |
| Країна виробник | США |
| Матеріал електрода | Мідь |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип палива | бензин |
| Гарантійний термін | 0 |
| Довжина різі | 19 мм |
| Кальальне число | 8 |
| Кількість бічних електродів | одноелектродна |
| Особеннсоти | з плоским сідлом |
| Розмір гайкового ключа | 16 мм |
| Розмір різі | M14 x 1.25 |
| Відстань між електродами | 1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 187 ₴

