
Свічка запалювання Champion OE229 (i144343)
238 ₴
- Готово до відправки
- Код: 144343
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | OE229 |
| Виробник | Champion |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип палива | бензин |
| Гарантійний термін | 0 |
| Довжина різі | 26.5 мм |
| Розмір гайкового ключа | 16 мм |
| Розмір різі | M12 x 1.25 |
| Відстань між електродами | 0.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 238 ₴
