
Свічка запалювання NGK 4549 CR7HSA (r143812)
196 ₴
- Готово до відправки
- Код: 143812
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CR 7 HSA |
| Виробник | NGK |
| Країна виробник | Японія |
| Матеріал електрода | Нікель |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип палива | бензин |
| Гарантійний термін | 0 |
| Довжина різі | 12,7 мм |
| Кальальне число | 7 |
| Кількість бічних електродів | одноелектродна |
| Особеннсоти | з плоским сідлом |
| Розмір гайкового ключа | 16 мм |
| Розмір різі | M10 x 1 |
| Відстань між електродами | 1,65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 196 ₴

