
Свічка запалювання Denso MA20PRU (e143441)
163 ₴
- Готово до відправки
- Код: 143441
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | MA20PR-U |
| Виробник | Denso |
| Країна виробник | Японія |
| Матеріал електрода | Нікель |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип палива | бензин |
| Гарантійний термін | 0 |
| Довжина різі | 10.9 мм |
| Кальальне число | 20 |
| Кількість бічних електродів | одноелектродна |
| Особеннсоти | з конусним сідлом |
| Розмір гайкового ключа | 20.6 мм |
| Розмір різі | M18 x 1.5 |
| Відстань між електродами | 0.9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 163 ₴

