
Свічка запалювання Champion OE258 (n143335)
629 ₴
- Готово до відправки
- Код: 143335
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | OE258 |
| Виробник | Champion |
| Країна виробник | США |
| Матеріал електрода | Іридій |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип палива | бензин |
| Гарантійний термін | 0 |
| Довжина різі | 25 мм |
| Кількість бічних електродів | одноелектродна |
| Особеннсоти | 1 електрод маси , жорстке SAE-під'єднання, защита от помех |
| Розмір гайкового ключа | 14 мм |
| Розмір різі | M12 x 1.25 |
| Відстань між електродами | 0.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 629 ₴
