
Автомобільний інвертор EnerGenie 12V/220V 150 Вт (EG-PWC150-01) (e88647)
838 ₴
- Готово до відправки
- Код: 88647
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автомобільний інвертор EnerGenie EG-PWC150-01 потужністю 150 Вт з одним гніздом. Дає змогу під'єднувати будь-яку електроніку з живленням від змінного струму (макс. 150 Вт), наприклад, ноутбуки, зарядні пристрої для мобільних телефонів/фотоапаратів, електричні інструменти тощо.
- Автоматичний захист від перегрівання, перевантаження та короткого замикання
- Вентилятор охолодження з термостатичним керуванням забезпечує стабільне електропостачання.
- Світлодіодний індикатор стану
- Змінний запобіжник
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.5 кг |
| Висота | 76 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 150 Вт |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Глибина | 156 мм |
| Захист | від короткого замикання , від перегрівання, від перевантаження |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Кількість розеток | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик, Алюміній |
| Особливості | світлодіодна індикація, USB-порт |
| Синусоїда | модифікована |
| Спосіб під'єднання | прикурювач |
| Тип охолодження | активна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 838 ₴



