-5%

Автомобільний інвертор EnerGenie 12V/220V 800 Вт (EG-PWC800-01) (h88644)
2 999 ₴
2 846 ₴
- Готово до відправки
- Код: 88644
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автомобільний інвертор EnerGenieEG-PWC800-01 потужністю 800 Вт з одним гніздом. Дає змогу під'єднувати будь-яку електроніку з живленням від змінного струму (макс. 800 Вт), наприклад, ноутбуки, зарядні пристрої для мобільних телефонів/фотоапаратів, електричні інструменти тощо. Автоматичний захист від перегрівання, перевантаження та короткого замикання, а також вбудований вентилятор, що охолоджує, забезпечують стабільне живлення. Також є світлодіодний і звуковий індикатор стану.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 72 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 800 Вт |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Глибина | 149 мм |
| Захист | від високої напруги, від короткого замикання , від перегрівання , від перевантаження |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Кількість розеток | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик, Алюміній |
| Особливості | USB-порт, світлодіодна індикація, звукова індикація |
| Синусоїда | модифікована |
| Спосіб під'єднання | затискачі |
| Тип охолодження | активна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 846 ₴



