-8%

Автомобільний інвертор 12V/230V 1000W (2000W peak power) чиста синусоїда EnerGenie (EG-PWC-PS1000-01) (t88630)
5 999 ₴
5 530 ₴
- Готово до відправки
- Код: 88630
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості
- Автомобільний інвертор потужністю 1000 Вт з однією розеткою та чистою синусоїдою на виході
- Дозволяє підключати будь-яку електроніку з живленням від мережі змінного струму (макс. 1000 Вт), наприклад, ноутбуки, Hi-Fi або відеообладнання, зарядні пристрої для мобільних телефонів/камер, електроінструменти тощо.
- Вбудований захист від перевантаження, короткого замикання та зворотної полярності, а також вбудований вентилятор, що охолоджує, забезпечують стабільне живлення
- Світлодіодний індикатор стану та звуковий сигнал
- Можливість дистанційного керування (пульт керування у комплект не входить)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.71 кг |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 1000 Вт |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Глибина | 310 мм |
| Захист | від короткого замикання, від переплюсування , від перевантаження |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Кількість розеток | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик, Алюміній |
| Особливості | USB-порт, світлодіодна індикація, звукова індикація |
| Синусоїда | чиста |
| Спосіб під'єднання | клеми |
| Тип охолодження | активна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 530 ₴







