
Автомобільний інвертор Mystery MAC-150 (c88613)
912 ₴
- Готово до відправки
- Код: 88613
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Mystery MAC-150 дає можливість отримати електрику у випадку, коли немає виходу до електромережі. Основні функції пристрою – перетворення струму постійного типу 12 В змінний – 220 В. Є наявність зеленого індикатора роботи перетворювача та червоного індикатора розряду акумулятора, низької напруги живлення.
Характеристики:
- Вхідна напруга: 10 - 15 В
- Вихідна напруга: 230 В
- Частота вихідної напруги: 50 Гц (+/- 5%)
- Максимальна вихідна потужність: 150 Вт
- Імпульсна вихідна потужність: 300 Вт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mystery |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.8 кг |
| Висота | 58 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 150 Вт |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Глибина | 185 мм |
| Захист | від високої напруги, від низької напруги , від перегрівання , від переплюсування , від перевантаження |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Кількість розеток | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Особливості | USB-порт, індикатор роботи |
| Спосіб під'єднання | прикурювач |
| Тип охолодження | активна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 912 ₴
