
Автомобільний інвертор Mystery MAC-1000W PURE SW (s88608)
7 802 ₴
- Готово до відправки
- Код: 88608
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автомобільний перетворювач напруги 12-220В PURE SINE із захистом короткого замикання навантаження, від перегрівання, перевантаження, переплюсування і недопустимо малої споживаної напруги.
Враховуючи напругу приладів, яка нижче або дорівнює вихідній потужності перетворювача, підходить для підключення таких електричних приладів, як: Wi-Fi Роутер, кінескопічний кольоровий телевізор, ноутбук, настільний комп’ютер, лазерний принтер, болгарка, зарядний пристрій мобільного телефону, водяний насос, газовий котел, холодильник, фен побутовий, мікрохвильова піч, тощо.
Враховуючи напругу приладів, яка нижче або дорівнює вихідній потужності перетворювача, підходить для підключення таких електричних приладів, як: Wi-Fi Роутер, кінескопічний кольоровий телевізор, ноутбук, настільний комп’ютер, лазерний принтер, болгарка, зарядний пристрій мобільного телефону, водяний насос, газовий котел, холодильник, фен побутовий, мікрохвильова піч, тощо.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mystery |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.6 кг |
| Висота | 95 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 1000 Вт |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Глибина | 300 мм |
| Захист | від високої напруги, від короткого замикання , від низької напруги , від перегрівання , від переплюсування , від перевантаження |
| Кількість розеток | 2 |
| Особливості | USB-порт, індикатор роботи |
| Синусоїда | чиста |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 802 ₴
