-3%

Джерело безперебійного живлення NJOY Aten Pro 2000 (PWUP-OL200AP-AZ01B) (e708014)
19 299 ₴
18 765 ₴
- Готово до відправки
- Код: 708014
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ми розробили серію Aten, щоб запропонувати рішення для обладнання, яке дуже чутливо до коливань потужності і завжди потребує захисту. Оскільки ми знаємо, наскільки важлива ваша робота, ми пропонуємо один продукт з подвійним перетворенням для серверів або мереж передачі даних і голосу. Aten PRO 2000 підтримує безперервну роботу при відключеннях електроенергії, коливаннях і скачках напруги з нульовим часом перемикання. Це той продукт, який вселяє в вас довіру і впевненість у потрібний час. Якість електроживлення має вирішальне значення для такого обладнання і не тільки. На нього завжди повинно подаватися напруга, постійно відповідне номінальним параметрам.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NJOY |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 17 кг |
| Технічні характеристики | |
| Час перемикання | 4 мс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Lb | Немає |
| Можливість кріплення на стіну | 10 хв |
| Габарити (ШхВхГ) | 397х145х220 мм |
| Габарити бази (ДхШхВ) | внутрішня |
| Діаметр | Немає |
| Тривалість роботи в режимі очікування | 3 |
| Тривалість роботи в режимі розмови | Немає |
| Кількість батарей | 4 |
| Матеріал | чиста синусоїда |
| Потужність активна | 1800 Вт |
| Потужність повна | 2000 VA |
| Призначення | комерційні |
| Розмір | 230 В |
| Розривне навантаження | Да |
| Структура | Немає |
| Тип | 3 |
| Тип акумулятора | Да |
| Тип архітектури | безперервної дії (On-line) |
| Формат | 160-300 В |
| Колір | метал, Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 765 ₴



