
Жорсткий диск 3.5" 12TB Red Plus WD (WD120EFGX) (m692058)
18 242 ₴
- Готово до відправки
- Код: 692058
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WD |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Об`єм буфера | 512 MB |
| Об'єм накопичувача | 12000 GB |
| Швидкість обертання | 7200 об/хв |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Лінійка (Сірія) | WD RED |
| Споживана потужність | 10 Вт |
| Швидкість передавання даних | 196 МБ/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 242 ₴

