
Кульовий кран 2E HC12B-1/2 (u611066)
3 871 ₴
- Готово до відправки
- Код: 611066
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кульовий кран з електроприводом призначений для керування подачею води в системах інженерних комунікацій. Принцип роботи крана – двопозиційний, за сигналом контролера відкриває або закриває подачу води. Конструкція крана розроблена з урахуванням запобігання гідроудару при старті. Електропривод виконаний із високоміцного пластику. Кран використовується в системах, що захищають від протікання води, розумних будинках, а також для автоматизації контролю подачі води.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр крана | 1/2" |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час спрацьовування | 7 с |
| Кількість предметів | один предмет |
| Комплектація | кран кульовий з електроприводом |
| Крутний момент | 2 Нм |
| Максимальна температура | 100 °C |
| Максимальний тиск | до 16 бар |
| Напруга живлення | 12 В |
| Розмір | 110 х 90 х 70 мм |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип | з електроприводом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 871 ₴






