
Скоби для будівельного степлера Bosch тип 53, 6х11.4х0.74мм, 1000шт (1.609.200.326) (i547185)
133 ₴
- Готово до відправки
- Код: 547185
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Данія |
| Висота скоби | 6 мм |
| Ширина скоби | 11.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Скоби |
| Гарантійний термін | 0 |
| Кількість в пакованні | 1000 шт |
| Призначення | для ручного степлера |
| Стан | Нове |
| Тип скоби | 53 |
| Товщина скоби | 0.74 мм |
| Форма скоби | П-подібна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 133 ₴







