
Акумулятор автомобільний EXIDE AGM 50Ah (EK500) (x742815)
6 195 ₴
- Готово до відправки
- Код: 742815
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | EK500 |
| Виробник | Exide |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 190 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 207 мм |
| Ємність акумулятору | 50 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Пусковий струм | 570 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | AGM |
| Ширина | 175 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потреба обслуговування | необслуговуваний |
| Підходить для | легкових авто |
| Розташування клем | -/+(зворотна) Євро |
| Ручка для перенесення | Да |
| Стандарт | європейський |
| Тип клем | стандартний конус (euro) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 195 ₴



