
Пальник Naturehike Mini NH21RJ004 (6927595789742) (q436516)
903 ₴
- Готово до відправки
- Код: 436516
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пальник туристичний, призначений для приготування їжі в умовах походу, кемпінгу, вилазки. Має мініатюрні розміри, доладну конструкцію. Матеріали основи виробу: мідь, нержавіюча сталь, сплав алюмінію.
Метод підпалювання – ручне підпалювання.
Потужність пальника – 2200 Вт. Ідеально для приготування їжі на свіжому повітрі. Портативний пальник міститься в долоні, її вага становить лише 51 грам.
При цьому витримує навантаження близько п'яти кілограмів. Розміри виробу: 104х78 міліметрів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.051 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна потужність | 2200 Вт |
| Стан | Новий |
| Типи палива | Газ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | нарізне з'єднання, п'єзопідпал |
| Кількість конфорок | 1 |
| Комплектація | пальник |
| Матеріал газового пальника | Алюміній | Медь| Неіржавка сталь |
| Розмір | 104х78 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 903 ₴





