
Підставка до ноутбука IceCoorel 10-18", 2*125mm 1400 RPM, 2*USB, 360x260x32 mm, Black (N106) (z654079)
628 ₴
- Готово до відправки
- Код: 654079
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Тип охолодження | Активний |
| Колір | Чорний |
| Тип | Підставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота столика в розкладеному вигляді | 32 мм |
| Матеріал | пластик + алюміній |
| Особливості | 2 USB-роз'єми, Регуляція кута нахилу |
| Розмір | 360 х 260 х 32 мм |
| Розмір стільниці | 360 х 260 мм |
| Сумісність | для ноутбуків із діагоналлю екрана до 18" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 628 ₴
