
Лампочка Delux J-TYPE 78mm 100W линейн. (10007782) (e283058)
51 ₴
- Готово до відправки
- Код: 283058
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Галогенні лампи відносяться до класичних теплових джерел світла, однак на відміну від ламп розжарювання, продовжують користуватися великим попитом. Галогенні лампи ефективніші за звичайні лампи розжарювання та набагато дешевші за більш сучасні джерела світла. Галогенні лампи частіше за все використовуються у компактних світильниках, точкових світильниках та світильниках з направленим світлом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delux |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип лампи | Галогенна |
| Колірна температура | 3000К |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 10 мм |
| Довжина | 89 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1400 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пачці, шт. | 1 |
| Напруга живлення | 220-240 В |
| Особливості | енергоефективність освітлення 80% (A+) |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Стан | Нове |
| Термін експлуатації | 2000 годин |
| Тип колби | прозорий |
| Тип цоколя | R7S |
| Кут розсіювання | 300° |
| Форм-фактор | лінійний |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 100 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 ₴
