
Підставка до ноутбука IceCoorel 10-17", 2*125mm + 2*70mm 2600 RPM, 385x280x28mm, Black (K22) (o654085)
851 ₴
- Готово до відправки
- Код: 654085
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Тип охолодження | Активний |
| Колір | Чорний |
| Тип | Підставка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота столика в розкладеному вигляді | 28 мм |
| Матеріал | пластик + алюміній |
| Особливості | 2 USB-роз'єми, вентилятор із синьою LED-підсвіткою, USB-кабель у комплекті, LCD дисплей |
| Розмір | 385 х 280 х 28 мм |
| Розмір стільниці | 385 х 280 мм |
| Сумісність | для ноутбуків із діагоналлю екрана 10-17" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 851 ₴

