
Телевізор Hoffson A42FHD500T2SF (p614090)
8 577 ₴
- Готово до відправки
- Код: 614090
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoffson |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Операційна система | Android 11 |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| DDR | 1G |
| Flash Memory | 8G |
| HDR | без HDR |
| VESA | VESA (100х100 мм) |
| Wi-Fi | Да |
| Вага з підставкою | 7 кг |
| Діагональ екрана | 42" |
| Інтерфейси під'єднання | 2 x USB , 3 x HDMI , Аудіовихід, 1 x RJ-45 |
| Потужність динаміків | 2 х 7 (14 Вт) |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Розміри без підставки | 510×893×69 мм |
| Розміри з підставкою | 610×955×223 мм |
| Роздільна здатність екрана | 1366 x 768 |
| Тип матриці | LCD |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Тип телевізора | LED — телевізор, с Wi-Fi, Smart TV |
| Тип тюнера | цифровий DVB-T | цифровий DVB-T2| цифровий DVB-C |
| Частота розгортання панелі | 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 577 ₴
