
Верстак Bosch PWB 600 (0.603.B05.200) (y603003)
7 740 ₴
- Готово до відправки
- Код: 603003
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мобільний робочий стіл установлюється та складається за лічені секунди без застосування інструмента. Міцна робоча поверхня з деревини бамбука з вбудованою полицею підходить для різноманітного застосування. За допомогою гнучких затискних колодок можна надійно фіксувати як круглі, так і великі заготовки. Інноваційна алюмінієва конструкція забезпечує виключну компактність робочого стола в складеному вигляді. Це спрощує його транспортування та заощаджує місце для зберігання
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Індія |
| Стан | Новий |
| Загальні параметри | |
| Вага | 12 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | універсальний | Стіл |
| Висота робочого столу | 79 см |
| Гарантійний термін | 24 |
| Комплектація | стіл |
| Конструкція верстата | складной |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Матеріал | Дерево"Метал |
| Матеріал стільниці | ДВП |
| Розмір | 834 х 680 х 680 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 740 ₴



