
Санки Prosperplast Speed-M диск червоний (5905197065212) (n490829)
520 ₴
- Готово до відправки
- Код: 490829
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитяча льодянка з невеликими бортами, що перешкоджає випаданню або ковзанню дитини санками. Є дві бічні ручки-виїмки. Ковганка призначена для крижаних гірок.
Підвищена стійкість до низьких температур.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prosperplast |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість місць | 1 |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Ледянка |
| Колір | Червоний |
| Розміри | |
| Висота | 9 см |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.6 кг |
| Гарантійний термін | 0 |
| Обладнання | ручки |
| Рекомендований вік | від 3 років |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴
