
Кондиціонер Ardesto ACM-18ERP-R32-WF-AG-S (z645253)
32 327 ₴
- Готово до відправки
- Код: 645253
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Енергоефективний інверторний кондиціонер допоможе створити комфортні умови в оселі чи офісі в будь-яку пору року (до -20 °С). Для зручного керування пристроєм у комплекті постачання надається пульт ДК і модуль бездротового зв’язку, що дає змогу віддалено налаштовувати кондиціонер через Wi-Fi.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 11.2 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптація до мінусової температури | -20 C |
| Вага зовнішнього блока | 33.5 кг |
| Габарити внутрішнього блока | 96.9 x 32 x 24.1 см |
| Габарити зовнішнього блока | 91.5 x 37 x 61.5 см |
| Дистанційне керування | пульт |
| Додатково | авторестарт, блокування пульта, самодіагностика, керування потоком повітря, регулювання температури |
| Конструкція | спліт-система |
| Маркування | 18 |
| Монтаж внутрішнього блока | настінний |
| Потужність у режимі обігріву | 4.2 кВт |
| Потужність у режимі охолодження | 5.3 кВт |
| Площа приміщення | 55 м2 |
| Споживана потужність під час обігрівання | 1.75 кВт |
| Споживана потужність у разі охолодження | 1.55 кВт |
| Режими роботи | Вентиляція, Обігрівання, Осушення повітря, режим сна, турборежим, охолодження |
| Теплопродуктивність | 19000 БТЕ/ч |
| Тип | Кондиціонер |
| Тип компресора | інверторний |
| Тип фреону | R32 |
| Керування | Wi-Fi|Пульт |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 37 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 52 дБ |
| Функціональні особливості | авторестарт , гідрофільне покриття теплообмінників , таймер, система самодіагностики |
| Холодопродуктивність | 18000 БТЕ/ч |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 327 ₴
