
Крісло ігрове Anda Seat X-Air Mega Size XL Mesh Gray Twilight (AD-WY-01-GGSP) (k623590)
14 999 ₴
14 157 ₴
- Готово до відправки
- Код: 623590
AndaSeat X-Air — ергономічне сітчасте крісло, розроблене для забезпечення максимального комфорту під час роботи чи гри.
Матеріал покриття крісла виконано з ультра-повітропроникної, м'якої та міцної сітчастої тканини, сплетеної з фланеллю, що забезпечує прохолодне та комфортне сидіння навіть у спекотні дні.
Спинка оснащена механізмом вільного нахилу та регулюється в діапазоні від 105° до 126°, забезпечуючи комфорт у будь-якому положенні. Ширша в області плечей, вона надає надійну підтримку навіть під час бічних рухів.
Динамічна поперекова підтримка, інтегрована в спинку, активно реагує на рухи тіла, забезпечуючи постійну підтримку спини — незалежно від того, сидите ви прямо чи відкидаєтеся назад.
Крісло оснащене 3D підлокітниками, 3D підголівником та 8-сантиметровим регулюванням висоти спинки з 7 рівнями, що дозволяє налаштувати комфорт та підтримку відповідно до ваших потреб.
Міцна нейлонова основа забезпечує стабільність та довговічність, витримуючи навантаження до 120 кг.
Розроблене з урахуванням природної форми хребта, крісло зменшує навантаження та забезпечує комфорт протягом усього дня.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ANDA Seat |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір каркасу | Сірий |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота спинки | 135 см |
| Замок регулювання нахилу | Да |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Максимальний зріст користувача | 190 см |
| Маса крісла | 20 кг |
| Матеріал покриття | сетка |
| Матеріал роликів | прогумовані |
| Настроювання підголівника | Да |
| Настроювання підлокітників | 3D |
| Нижній поріг висоти підлокітників | 18 см |
| Нижній поріг висоти сидіння | 45 см |
| Основа | 5 ніжок із колесами |
| Межа нахилу спинки | 126° |
| Гранична висота підлокітників | 25 см |
| Гранична висота сидіння | 55 см |
| Розмір роликів | 60 мм |
| Розмір сидіння | 52 х 46 см |
| Тип механізму | Метелик |
| Цвет обивки | Сірий |
| Ширина зони плечей | 52 см |
- Ціна: 14 157 ₴




