-5%

Крісло ігрове GamePro Rush Black/Red (GC-575-Black-Red) (f385712)
6 999 ₴
6 670 ₴
- Готово до відправки
- Код: 385712
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GamePro |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір каркасу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота спинки | 134.5 см |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Максимальний зріст користувача | 185 см |
| Маса крісла | 21 кг |
| Матеріал покриття | штучна шкіра |
| Матеріал рами | Сталь |
| Настроювання підлокітників | 2D |
| Настроювання пом'якшення попереку | Да |
| Нижній поріг висоти сидіння | 43 см |
| Основа | 5 ніжок із колесами |
| Межа нахилу спинки | 170° |
| Гранична висота сидіння | 55 см |
| Розмір сидіння | 51 х 40 см |
| Тип механізму | Conventional Tilt |
| Цвет обивки | Чорний |
| Ширина зони плечей | 51 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 670 ₴









